Robienie zakupów Sektor budowlany 

Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Zamów kontener na odpady

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na odpady – wybierz wysoką jakość

W Polsce produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy dużo wariantów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na placach budowy nierzadko używane są też kontenery do przewozu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Adres firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły