Robienie zakupów 

Końska derka – rodzaje i akcesoria dodatkowe

Więcej szczegółów o końskiej derce

Derka specjalne przykrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, jak również osłony przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dzisiaj kupić w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym różnią się od siebie?

Derka dla konia – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych modelach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – treningowe, siatkowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – zapewniają zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed owadami, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl zaopatrzyć się można także w derki padokowe, zapewniające koniom swobodę ruchów.

Derka dla konia – akcesoria dodatkowe

Odpowiednia derka to nie wszystko – istotne są także profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, a także gwarantują koniowi dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły