Robienie zakupów Żywność 

Kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo – można kupić ich zamienniki

Więcej szczegółów o kapsułkach Cafissimo.

Metoda parzenia kawa w kapsułkach została opracowana w końcu lat 70-tych i powoli pozyskiwała sobie tysiące sympatyków. Ten praktyczny system pozwala na przyrządzanie kawy wysokiej jakości bardzo prostą metodą – trzeba dolać wodę do pojemnika w stosownym urządzeniu, umieścić kapsułkę z kawą we wskazanym zasobniku i zaledwie po minucie można rozkoszować się świeżo parzonym napojem.

Kawy speciality z Etiopii i Brazylii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Istnieje kilka systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z popularniejszych na świecie jest ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo odróżniają się kształtem od innych, co przez wiele lat zmuszało klientów do zaopatrywania się w nie u jednego dostawcy. Problem ten dotyczył każdego systemu w kapsułkach, jednak w ostatnim czasie dostępnych jest w sprzedaży – także w naszym kraju – wiele ich substytutów. Firma Italian Coffee produkuje kapsułki do wielu systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten posiada linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, iż pochodzi z jednego zbioru, gatunku oraz uprawy. Smak jej naparu jest unikalny, ponieważ uformowało go mnóstwo najrozmaitszych elementów, m.in. pogoda , która panowała w danym roku. Łączenie kaw speciality z dodatkami aromatyzującymi czy mlekiem zabija ich unikalne nuty smakowe. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Angoli (100% robusta), a także z Kolumbii oraz Nikaragui (100% arabika). W tych kawach wyraźnie dostrzegalne są naturalne aromaty kwiatowe, kakaowe i czekoladowe.

Ile kosztuje kawa z zamienników kapsułek Tchibo Cafissimo?

Urządzenia do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w hostelach czy urzędach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wysoki i przeważnie mieści się w widełkach 1-1,60 zł. Oznacza to, że taka kawa jest kilkukrotnie tańsza aniżeli identyczny napój serwowany w kafeteriach w galerii czy na stołówkach w biurze. Niewysokie ceny oraz nowoczesny design ekspresów na kapsułki powodują, że coraz częściej pojawiają się one w naszych domach. Przy użyciu ich podamy koleżankom najwyższej jakości kawę w trakcie weekendowych spotkań, a zarazem sami będziemy cieszyć się kubkiem takiej kawy na co dzień, nie zamartwiania się o wysokie koszty. Jeśli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się uprzednio czy będą pasować do naszego sprzętu.

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły