Robienie zakupów Żywność 

Jakie zamienniki kapsułek A Modo Mio znajdziemy w sprzedaży?

Zamów kapsułki A Modo Mio na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Marek produkujących kawę są setki, jednak Lavazza nieprzerwanie plasuje się na liście tych najpopularniejszych. Mało osób wie, iż początek firmy Lavazza sięga ostatnich lat XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ nabył nieduży obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawy i sporządzano ich niepowtarzalne kompozycje. Podbiły one szybko serca mieszkańców Turynu. Dziesięciolecia później marka Lavazza wciąż czaruje aromatem swoich kaw, wyznaczając wzorce również w zakresie kapsułek z kawą.

Kawa w kapsułkach A Modo Mio – można kupić ich odpowiedniki

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych w tej chwili ekspresów do kawy w kapsułkach są te z linii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w naszych domach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą sporządzenie apetycznej, aromatycznej kawy trwa dosłownie kilkanaście sekund. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednak korzystać wyłącznie z kapsułek wytwarzanych przez tę firmę. Aktualnie w sklepach spotkać można wiele zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, że kosztują one taniej, ale nadal charakteryzuje je głęboki smak.

Kto produkuje zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, firmy która też pochodzi z Włoch i specjalizuje się w produkcji kaw w kapsułkach do szeregu modnych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką arabiki z robustą (bezkofeinowa Genova Decaffeinato lub Avarizia Delicato), smakowitą mieszanką samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak również napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), czekolady (Mokaccino) czy kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły