czyściwo papierowe, czyściwo celulozoweRobienie zakupów 

Jak wybrać najlepsze czyściwo przemysłowe?

Profesjonalne czyściwa przemysłowe pomagają utrzymać najwyższe normy higieny w wielu firmach. Które z nich są aktualnie dostępne na rynku? Na co powinno się zwrócić uwagę przy wyborze czyściwa technicznego?

W warsztatach i w branży gastronomicznej – użycie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to wyroby do zadań specjalnych – są najczęściej używane w przeróżnych gałęziach gospodarki, przykładowo w warsztatach samochodowych, w branży gastronomicznej, w firmach produkcyjnych, a także wielu innych sektorach przemysłu, gdzie potrzebne są chłonne i wytrzymałe materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe doskonale radzi sobie z tłuszczem, plamami z oleju, pyłem, zaschniętym brudem czy innymi zanieczyszczeniami oraz wylanymi cieczami, może też być wykorzystane do czyszczenia delikatnych obiektów czy pucowania szkła. Specjalistyczne czyściwa dobrze zastępują tradycyjne ściereczek z tkanin, są delikatne dla skóry rąk, a zarazem niezmiernie wytrzymałe, chłonne oraz elastyczne

Uniwersalne i włókninowe – odmiany czyściw technicznych

W sklepach znaleźć można rozmaitego typu czyściwa techniczne. Fundamentalny podział rozróżnia czyściwa papierowe i włókninowe. Dla potrzeb sektora spożywczego stworzono czyściwa dostosowane do bezpośredniej styczności z żywnością. W sklepie internetowym Verde Avis znajdziesz produkty uniwersalne, z włókien do wrażliwych nawierzchni, czyściwa do polerowania nie wyzwalające kurzu, do usuwania trwałych pobrudzeń, a także produkty w wiaderku, które nie wysychają i mogą być zastosowane do sprzątania rozmaitych nawierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najlepszej jakości czyściwa techniczne dostępne są jako ściereczki na rolce oraz w standardowej formie.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły