Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne i samochodowe 

Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Jeśli chcesz kupić części do Renault, koniecznie wejdź na france-car.com.pl.

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego producent są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia oraz silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego elementu uskarżają się właściciele Clio. Podobne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne elementy.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły