Robienie zakupów 

Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Potrzebujesz baniaka na wino? Wejdź na superbutelki.pl.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Balon na wino – wyjątkowy upominek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako oryginalny upominek dla znajomych – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także wspaniała dekoracja stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół baniak na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przewieziesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe gąsiory do wina wytworzone są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły