Robienie zakupów 

Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Zobacz, gdzie kupić etykiety na butelki.

Tradycja ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowana jest od tysiącleci i od samego jej zalążka najczęściej przekazywanym i, nie da się ukryć, równie entuzjastycznie akceptowanym podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć butelki na ślub, Sylwestra bądź imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni chcą podarować to samo?

Etykiety weselne – wyróżnij się pośród gości

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stolikach, ale też przyjęło się, że Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki prezent jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przybycie na ceremonię. Lecz takie butelki z alkoholem mogą także przerodzić się w fajną pamiątkę, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Wystarczy personalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę, lokując na nich informację o miejscu i dniu wesela, imionach Państwa Młodych czy wyrazy podziękowania. Etykiety weselne można zamówić w przeróżnych kolorach i wzorach, więc bez problemu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od fantazji zamawiającego. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę i inne napoje wyskokowe można użyć nie tylko przy okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym lub wieczorze panieńskim.

Ozdabiaj własne przetwory wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać butelki w domowej piwniczce. Jeśli produkujesz swoje soki, wina bądź nalewki, a następnie dzielisz się nimi z rodziną lub znajomymi nawet bez okazji, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne prostej flaszki. Poza tym butelki można także oznaczać używając różnobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły