Robienie zakupów Sektor budowlany 

Drzwi drewniane wewnętrzne zamówisz na wymiar

Drzwi drewniane na wymiar znajdziesz na http://bit.ly/2okMPzw.

Drzwi drewniane wewnętrzne to wciąż świetne rozwiązanie, używane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w klasycznym tonie. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Opisujemy kluczowe parametry oraz możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane mogą przetrwać lata

Drewno to ekologiczny surowiec, który prawidłowo pielęgnowany przetrwa w niezmienionej kondycji nawet kilkanaście lat, a użyty jako element aranżacji mieszkania powoduje, iż staje się ono ciepłe i bardziej nastrojowe. Nowoczesne techniki umożliwiają znakomite dopasowanie cech drewna z potrzebami współczesnego odbiorcy, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się eleganckim wyglądem i wysoką ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się małym poziomem rozszerzalności (a więc nie wykrzywiają się) oraz właściwą izolacją termiczną. Możliwość pomalowania ich wierzchniej strony jakimkolwiek kolorem, lakierem bądź bejcą sprawia, że tego rodzaju drzwi zauważymy w pomieszczeniach przeróżnego typu – zarówno utrzymanych w stylu retro, jak i domach zaprojektowanych w nowoczesnej, skandynawskiej stylistyce. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z mahoniu, dębu czy sosny, wzory bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane lakierami wodnymi i sporo innych typów, które zachwycają estetyką i świetnie się prezentują przez długi czas.

Szkło piaskowane i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Pragniesz zamontować w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub niestandardowych rozmiarach? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto zlecić to zadanie doświadczonym przedsiębiorstwom, które oferują bezpłatny pomiar, konsultacje techniczne, a także możliwość wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Firma Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do wszelkich potrzeb zamawiającego i przykładowo wypełnić je szkłem – między innymi szybami ornamentowymi, bezpiecznymi czy witrażowymi, co z pewnością zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają także posiadać w zamek w postaci wkładki, a drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły