drukarki 3d, najlepsza drukarka 3d, drukarka 3d krakówRobienie zakupów Technologie 

Drukarki 3D dla profesjonalistów – co znajdziesz w ofercie dystrybutora?

CadXpert jest jedną z pierwszych na krajowym rynku firm, która rozpowszechnia technologię druku 3D. Ważnym obszarem działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie posiada narzędzia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Następnym filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: skanowanie 3D, drukowanie 3D i projektowanie 3D. Posiadane w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o trzy technologie: SLA, PolyJet oraz FDM, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach FDM, DMLS, PolyJet i SLA, SLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również jedynym dystrybutorem urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D firmy MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę instrumentów do drukowania przestrzennego – przeszło dwadzieścia modeli drukarek 3D i kilkanaście propozycji skanerów 3D. Ponadto CadXpert maobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym także materiały wysoko specjalistyczne, takie jak: Nylon 12 CF, Antero 800 NA oraz inne (inżynieryjne, dentystyczne, elastyczne, biokompatybilne itd.). Prócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych CadXpert posiada również żywice fotopolimerowe, filamenty i pozostałe materiały wykorzystywane do druku 3D.

CadXpert – kompleksowa obsługa posprzedażowa

Asortyment CadXpert jest adresowany zarówno do użytkowników prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot), jak i biznesmenów, specjalistów oraz reprezentantów przeróżnych sektorów (urządzenia marki Stratasys). Firma CadXpert działa jako sklep internetowy, posiada także showroom zlokalizowany w Krakowie. Wszyscy, którzy chcą skonsultować z rzeczoznawcami możliwości techniczne konkretnego urządzenia z oferty sklepu, swoje projekty bądź są po prostu zainteresowani procesem wydruku 3D, powinni odwiedzić małopolski showroom. CadXpert zapewnia także wszechstronną obsługę posprzedażową: przeszkolenie w obsłudze nabytych urządzeń, pomoc techniczne oraz merytoryczne czy opiekę serwisową i pogwarancyjną.

Drukarki 3D – teraz również w zasięgu małych przedsiębiorstw

Jak kształtują się ceny urządzeń do druku przestrzennego – drukarek oraz skanerów 3D? Profesjonalna drukarka lub skaner kosztują tyle, iż nawet mała lub średniej wielkości firma może je kupić. Zainwestowanie w profesjonalny sprzęt do druku przestrzennego w mgnieniu oka się zwróci – w przypadku sektorów, takich jak medycyna, odlewnictwo, stomatologia oraz motoryzacja, samodzielne prototypowanie i drukowanie, a nie zlecanie tych działań, będzie znaczną oszczędnością dla firmowych finansów.
Sektor sprzętu do drukowania przestrzennego wciąż ewoluuje – wraz z postępem idą nowatorskie technologie i możliwości, na które niegdyś mogły sobie pozwolić tylko ogromne koncerny. Obecnie – za sprawą obniżenia cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich uzyskały też niewielkie firmy, te z o wiele niższym budżetem. Z roku na roku spada koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych, bowiem narzędzia do druku 3D są stale ulepszane i rozwijane. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego ma szereg zalet, do głównych z nich zaliczyć można zmniejszenie kosztów oraz przyspieszenie procesu produkcji.

Adres firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły