Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie domu 

Dekoracyjne okiennice wewnętrzne typu shutters

Jeśli potrzebujesz shuttersów, odwiedź ten adres.

Projektując aranżację domu, na ogół nie poświęca się dużo uwagi ozdobie okien. Przeważnie decyzja pada na tradycyjne aranżacje, czyli zasłony i firanki, które niekiedy łączone są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze inne rzadko rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Z czego produkowane są shuttersy

Główną cechą shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach wewnętrznych są ruchome, dzięki czemu można ustawiać je pod przeróżnymi kątami, w zależności od kaprysu lokatorów. Producenci wytwarzają je z polichlorku winylu (PCV), płyt MDF, jak również z drewna. Okiennice ozdobne shutters zakłada się przede wszystkim na oknach, jakkolwiek tak samo dobrze sprawdzą się na drzwiach lub w szafach. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w europejskim budownictwie widuje się nadal dość rzadko, ale każdy z nas na pewno kojarzy je z ekranu telewizora czy kina, bowiem te okiennice są często używane na obszarach z gorącym klimatem, a więc w USA oraz w Australii.

Dekoracyjne okiennice shutters nadają pomieszczeniom bardzo stylowy wygląd

Shuttersy to dekoracyjne okiennice które nie tylko pięknie się prezentują, ale mają też przydatne funkcje. Przy ich użyciu można kontrolować wykorzystanie padającego światła: latem powstrzymywać gromadzenie się nadmiaru ciepła w domu, a w zimne – zatrzymać je przez dłuższy czas. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i da się je zainstalować je na zdecydowanej większości okien. Produkuje i montuje się je na zlecenie, co sprawia, że są bez wątpienia kosztowniejszym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niezwykle ciekawy wygląd, dzięki czemu wpływają na zwiększenie wartości posesji. Trzeba dodatkowo zaakcentować, iż shuttersy reguluje się bez pomocy sznurów, co właściciele zwierzaków lub rodzice ciekawskich dzieci, które mogłyby zaplątać się sterczące żyłki, uznają na pewno za duży plus.

Adres firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły