Robienie zakupów 

Czystość każdej powierzchni – o środkach higienicznych

Zobacz, gdzie nabyć profesjonalną chemię gospodarczą, wejdź na verdeavis.pl

By utrzymać czystość – tak w firmie lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – potrzebne są właściwe środki oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, zapewniając szybkie sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii profesjonalnej?

Przemysłowe środki czystości – dla kogo?

Asortyment chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie firm produkujących i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy brud z różnych powierzchni – także tych porowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o usuwaniu rzadkich zabrudzeń, między innymi osadu z tłuszczów, graffiti, kamienia kotłowego lub wykwitów pleśni.

Chemia przemysłowa – profesjonalna pielęgnacja powłok

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają też na ochronę oraz konserwację powierzchni szczególnie narażonych na wandalizm i szkodliwe działanie różnorodnych czynników. Znajdziemy między nimi specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, środki do zabezpieczenia metali przed korozją, środki chroniące przed graffiti, jak również impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto dodać, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale również nadają im ładny wygląd.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły