Robienie zakupów Wszystko o zdrowiu 

Czym wyróżnia się lekka przyłbica ochronna Mini Shield?

Zobacz, gdzie zamówić maseczki z atestem, wejdź na vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, na skroś odmienił nasze relacje z innymi ludźmi i życie. Wytyczne dystansu społecznego nakładają konieczność stosowania różnych środków, których rolą jest ochraniać nas przed rzeczywistym ryzykiem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do przychodni czy urzędu, gdzie zazwyczaj napotykamy większe tłum ludzi, musimy bezwzględnie nosić na nosie oraz ustach maseczkę ochronną. Co jednakże zrobić, jeśli dusimy się w typowej maseczce z tkaniny?

Wygodna ochronna przyłbica zabezpiecza równie dobrze jak maska chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są niekomfortowe i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem w trakcie ich noszenia, mogą sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona przed stycznością z patogenami równie dobrze jak maska chirurgiczna, a więc kryje nos oraz usta, ale równocześnie umożliwia swobodne oddychanie. Jej największymi plusami są wygoda, wytrzymałość oraz niewielka waga, która nie przekracza 7-10g. Ta maseczka z przyłbicą sporządzona jest z materiałów, dzięki którym może być wykorzystywana wielokrotnie. Jej przysłonę z folii PET po założeniu można zdezynfekować, a samą maseczkę można również wyprać ręcznie (do 30 razy!) za pomocą mydła.

Mini przyłbica – dla osób w podeszłym wieku i astmatyków

Taką maseczkę z przyłbicą zaleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby powyżej 50 roku życia, mające trudności z oddychaniem, mające ukończony 60 rok życia czy regularnie uprawiające sport docenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy muszą nakładać maseczki ochronne podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej stosowanie nawet przez parę godzin nie jest kłopotliwe. Działa ona z funkcją FaceID, co z całą pewnością uznają za zaletę młodsi użytkownicy.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły