drzwi drewniane, producent drzwi wewnętrznych drewnianychRobienie zakupów Sektor budowlany 

Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

Oknostol to firma, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem w produkcji różnego typu modułów stolarki drzwiowej i okiennej. Lata obecności na rynku sprawiło, że jej fachowcy zapewniają konsumentom wysoką jakość wytwarzanych produktów i obsługi klienta. Okna firmy Oknostol cechuje nie tylko ich niezawodność, ale też najwyższa ergonomia, uzyskane za pomocą zastosowania w trakcie ich wykonywania nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol produkuje również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji oraz montażu modułów stolarki otworowej ekspertami przedsiębiorstwa kieruje troska o zachowanie czterech wartości: satysfakcji klienta, absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich najwyższej jakości oraz pełnego komfortu użytkowania.

Czym cechują się produkty producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych cechuje się dużą dbałością o jakość własnych wyrobów. Produkowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to wspaniały wybór dla wymagających konsumentów, którzy szukają całkowicie funkcjonalnych i solidnych produktów. Gwarantują one lokatorom najwyższy komfort – skutecznie odgradzają od zgiełku z zewnątrz i tworzą bardzo dobrą izolację termiczną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale również podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów, dlatego wyposaża się je w bardzo dobre systemy utrudniające włamania. Wszystko dopełnia ich nieszablonowa, atrakcyjna stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, wobec tego zachowują przez długi okres zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Drzwi drewniane na wymiar – kompleksowa obsługa

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję także w obszarze obsługi klienta. Wszyscy korzystający z usług Oknostol otrzymują bezpłatne doradztwo przy wyborze stosownego modelu drzwi, jak również pomiar w domu, dzięki któremu założenie drzwi przebiegnie sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zamówienia drzwi drewnianych złożonych na podstawie ich spersonalizowany projektu, bezbłędnie dostosowanych do konkretnej wizji. Dotyczy to nie tylko rodzaju wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale także ich formatu.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły