Robienie zakupów 

Butelki monopolowe i słoiki w hurcie warto zamówić w Polsce

Tutaj przejrzysz najnowszą ofertę hurtowni słoików szklanych.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie istnieć człowiek nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, że większością rynku towarów spożywczych rządzą gigantyczne koncerny, jest to również sektor, w którym doskonale radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile zachęcą odbiorcę do swojego smakowitego, niszowego lub zdrowego produktu. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zapakowane tak, aby wyrób dłużej pozostał świeży, a więc np. w słoje i butelki ze szkła. Atutem tego typu opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, dlatego że poddać je recyklingowi.

Hurtowe zamówienie butelek oraz słoików – dlaczego warto?

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży od dostawców kierowane do klienta indywidualnego odróżniają się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niewielkim zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo marmolady, smalec kanapkowy bądź oliwę, będzie zużywać co roku nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Zakup słoików i butelek w hurcie będzie w związku z tym dla niego jednocześnie metodą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając towar w hurtowych ilościach na ogół można liczyć na znaczny rabat od dostawcy, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu pojemników ze szkła dostrzegalnie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek i słoików. W ten sposób też otrzyma je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co znajdziemy w jej asortymencie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki szklane znakomite do rozlewania piwa, soków bądź wina. Dostarczane są one do klienta na paletach zawierających – w zależności od wielkości opakowań – po 400, 1700, a nawet 2000 sztuk danego produktu. Podmioty posiadające własne samochody transportowe mogą również odebrać zamówiony towar wprost ze składu hurtowni. Wraz z paletą słoiczków i butelek w hurcie można też nabyć odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły