Hobby Robienie zakupów 

Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

Nic bardziej nie zachęca do udziału w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez strachu, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do sal – Polacy docenili możliwość biesiadowania pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, bankietach, uroczystościach weselnych. Namioty na imprezy zdadzą egzamin zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Namioty na imprezy – komu przydadzą się?

Namioty imprezowe przydadzą się przede wszystkim osobom, które planują przyjęcie na zewnątrz: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom korporacji przygotowującym zabawę integracyjną, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to podstawowy element letniego przyjęcia!

Zalety namiotów imprezowych

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto główne cechy, którymi powinny odznaczać się najwyższej jakości namioty imprezowe . Sprzedaż tego asortymentu odbywa się zwykle poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Możemy również maskownice w kilku kolorach.

Powiązane artykuły