Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie domu 

Aranżujesz sypialnię albo salon? Rozważ zakup szuttersów

Sprawdź shuttersy w salonie na http://tinyurl.com/yxae4vsp.

Wewnętrzne okiennice ozdobne, innymi słowy szatersy (shutters), kojarzą się na ogół z pomieszczeniami zaaranżowanymi w stylu południowoamerykańskim lub tropikalnym. Jednak ten element zabezpieczenia okna można użyć również w naszych domach – jest to niezmiernie trwałe, a jednocześnie doskonale prezentujące się rozwiązanie, które w wielu przypadkach sprawdzi się lepiej niż bardziej rozpowszechnione teraz żaluzje.

Shuttersy w salonie – zdecydowanie zwiększają estetykę pomieszczenia

Shuttersy w salonie lub w pokoju dziennym, będą miały dwie funkcje – ozdobną i praktyczną. Shuttersy zauważalnie zwiększają walory estetyczne salonu. Ich lamele są masywniejsze, co sprawia, iż wspaniale uzupełniają wygląd większości okien. Kwestia estetyczna jest ważna, bo to w salonie ludzie przesiadują po kilkanaście godzin w ciągu dnia oraz podejmują tu gości. W związku z tym trzeba zadbać, by ten pokój nie tylko reprezentatywny, ale także komfortowy. Swoboda ustawienia kąta ułożenia lameli shuttersów pozwala na regulację ilości światła przenikającego do salonu, co umożliwia m.in. kompletne jego zaciemnienie, kiedy mamy ochotę obejrzeć film, lub jego przyjemne ściemnienie, kiedy staramy się stworzyć romantyczny półmrok w pomieszczeniu.

Shuttersy w sypialni – niesłychanie łatwa pielęgnacja

Opcja kontroli przenikania światła do pokoju jest z pewnością najistotniejsza tam gdzie śpimy. Shuttersy w sypialni przydadzą się jednak również z innego powodu – z ich pomocą da się efektywnie regulować temperaturę sypialni, która w dużej mierze oddziałuje na nasz spokojny sen. Z pomocą okiennic wewnętrznych w trakcie lata łatwiej jest utrzymać niską temperaturę w sypialni, z kolei w okresie zimowym przez dłuższy czas utrzymamy w niej ciepło. Prócz tego takie okiennice lepiej odgradzają od zgiełku z zewnątrz. Shuttersy to również idealne rozwiązanie dla alergików. Na ich lamelach gromadzi się mniej drobinek kurzu niż w fałdach firan, a ich konserwacja jest niezwykle łatwa i trwa dosłownie kilka minut.

Poza sypialnią i salonem shuttersy bardzo dobrze będą prezentować się także w pokoju dziecięcym, w łazience czy w kuchni.

Adres firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły