Reklama, marketing, promocja Usługi 

Zdjęcia sferyczne dla Twojej firmy powierz fotografowi Google

Tu uzyskasz dalsze informacje o działalności fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w czasie popularnością, a wiele osób coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru, a następnie dodanie go w wizytówce Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i zwiększy dochody naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokiej jakości, wskazane jest zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. Nie jest to osoba zatrudniona w Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google i tym samym cechuje się profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, by pozyskać certyfikat jest obowiązany zamieścić przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według wymogów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto postawić na fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, jest jego niezaprzeczalny profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości fotografii, z pewnością potrafi wykonać wirtualne spacery Google Street View i rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy źle zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna też reguły przygotowania takich fotografii i samo zlecenie wypełni dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy korzystające z jego usług i może to być dobry początek owocnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też niejednokrotnie dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na inne serwisy takie jak Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym atutem.

Jak szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w sieci, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu miejscowości uzyskamy dane polecanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może także reklamować się szczególnym logo, które sygnalizuje, iż posiada on odpowiednie umiejętności i jest specjalistą w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły