Reklama, marketing, promocja Usługi 

Zaprezentuj swoją firmę – filmy korporacyjne

Filmy korporacyjne to najnowsze narzędzie do promocji przedsiębiorstw, ich usług lub produktów. Za pomocą trwającego kilka minut klipu złożonego z ciekawych ujęć można pokazać atmosferę panującą w danej firmie, przedstawić jej historię, hasło przewodnie, misję oraz sukcesy. W klipie warto także pokazać pracowników, którzy na co dzień budują daną organizację. Filmy korporacyjne znakomicie kreują wizerunek firm, niezależnie od tego, czy jest to polski oddział międzynarodowej korporacji, instytucja publiczna, zakład produkcyjny, duża organizacja czy inny podmiot.

Filmy korporacyjne – wypromuj swoje przedsiębiorstwo

Wideo marketing to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów rynku. Badania dowodzą, że materiał filmowy znacznie lepiej komunikuje emocje niż tradycyjne reklamy, z tej przyczyny coraz więcej osób zajmujących się marketingiem stosuje go do promocji przedsiębiorstw. Filmy korporacyjne można opublikować w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram czy YouTube), a także na stronie internetowej firmy. Film szybko trafi do potencjalnych odbiorców, a fascynujący scenariusz i dynamiczny montaż klipu przykuje ich uwagę.

Filmy korporacyjne – zaangażuj doświadczoną ekipę

Samodzielna produkcja filmu korporacyjnego to ogromne wyzwanie – potrzebny jest profesjonalny sprzęt (oświetlenie, kamery, oprogramowanie do montażu), jak również odpowiedni koncept i scenariusz, zatem najlepszym rozwiązaniem będzie zwrócenie się do firmy, na co dzień zajmującej się kręceniem klipów. Profesjonalna ekipa zatroszczy się o każdy element filmu (łącznie z dodaniem muzyki, napisów czy głosu lektora), a nowoczesny sprzęt pozwoli utrwalić materiał w najwyższej rozdzielczości.

Powiązane artykuły