Reklama, marketing, promocja Usługi 

Wirtualny spacer z modelem 3D – zwiększ rozpoznawalność swojego biznesu

Wirtualny spacer VR. Zobacz, kto może to przygotować.

Wnętrza 3D to znakomity sposób na zaprezentowanie przyszłym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, które mają zamiar np. wynająć. Dla większości osób sposobność obejrzenia takiego pomieszczenia przed wyborem oferty jest niezwykle ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację do promocji i czy warto to robić? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części artykułu.

Czym jest wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie kilkunastu zdjęć model 3D naszej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest układ poszczególnych lokali, a my możemy go przesuwać, przybliżać oraz skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest udostępniany użytkownikom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do ogólnej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy także zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się ogromną popularnością. Polega on na tym, że oprócz przeglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, np. biura firmy bądź hotelu, możemy przenieść się pojedynczym kliknięciem myszki do dowolnego lokalu, a następnie zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość też przechodzić do sąsiednich wnętrz zupełnie jak w rzeczywistości.

Dlaczego warto zamieścić wirtualny spacer VR?

Za pośrednictwem modeli 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie zademonstrować klientom konkretny budynek i jego pomieszczenia. Tę metodę reklamy można użyć do zaprezentowania pracowni, hotelu albo restauracji, a także w prosty sposób zademonstrować rozległemu kręgowi odbiorców jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy również użyć, w trakcie sprzedaży mieszkania, żeby potencjalni nabywcy mieli możliwość szczegółowo zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się przygotować z kilku przyczyna. Główny z nich to sposobność opublikowania ich na naszej stronie firmowej, w wizytówce Google Moja Firma lub dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej nakłonić klienta, żeby skorzystał z naszych usług . Klienci, którzy poznają bliżej naszą firmę obdarzą ją znacznie większym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to również wspaniała metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, ponieważ obecnie – pomimo powszechnego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — należy po prostu powierzyć jego wykonanie profesjonalnemu fotografowi.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły