Reklama, marketing, promocja 

Projekt gazety a funkcjonowanie przedsiębiorstwa

Więcej o wykonaniu projektu gazety na www.pracowniaregister.pl.

Korporacyjny biuletyn to wspaniały sposób motywowania ekipy, ale także działanie wykraczające poza mury firmy. Zobaczmy zatem, jakie artykuły warto zamieścić w takim biuletynie i dlaczego warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – likwidacja błędów komunikacyjnych w firmie

Gazeta korporacyjna może pełnić dwie funkcje. Kluczową jest wspieranie komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa – informowanie o sukcesach, pochwalenie się dobrymi osiągami, rozmowy z najlepszymi pracownikami. Tego typu broszury mają kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całego przedsiębiorstwa, ponieważ wspaniale dopingują personel. To sprawia, że pracownicy bardziej angażują się w funkcjonowanie firmy, czują się dumni ze swojego miejsca pracy, a ich rutynowe działania przynoszą im więcej satysfakcji. Badania dowodzą, że firmowy biuletyn sprawia, że członkowie załogi chcą ulepszać swoje wyniki, poprawia się też atmosfera w zakładzie. Dużym plusem jest także poprawianie kanałów komunikacji między jednostkami, które są głównym powodem sporów w wielu korporacjach. Gazeta firmowa gwarantuje także stuprocentową transparentność działań zakładu.

Projekt gazety – wykorzystaj usługi profesjonalnego studia graficznego

Oczywiście firmowy biuletyn to też świetna metoda komunikacji zewnętrznej. Broszura dociera do czytelników takich jak: kontrahenci, konkurencja, potencjalni inwestorzy, potencjalni pracownicy. Gazeta korporacyjna dzięki temu realizuje cele marketingowe, zwiększa sprzedaż oraz wspiera działania PR. Planując założenie firmowego biuletynu musimy przede wszystkim zwerbować zespół redakcyjny i przemyśleć sprawy związane ze składem broszury. Warto posiłkować się pomocą profesjonalistów (np. grafików projektowych), którzy zrobią projekt gazety, zaplanują wygląd gazetki i zajmą się wydaniem. Z ich pomocą korporacyjny biuletyn z pewnością wypełni swoją misję.

Adres firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły