Reklama, marketing, promocja 

Pracownia Register – projektowanie biuletynów firmowych

Znajdź profesjonalistów, którzy wykonają biuletyn firmowy

Dobrze skonstruowany obraz firmy w odbiorze jej pracowników ma podstawowe znaczenie dla jej prawidłowego funkcjonowania. Budowanie dobrych relacji na linii pracodawca-zatrudnieni przyczynia się do wzrostu ich lojalności wobec przedsiębiorstwa. PR wewnętrzny, którego celem jest prowadzenie spójnej i budzącej zaufanie polityki informacyjnej wobec pracujących, może korzystać z różnorodnych narzędzi. Jednym z nich jest biuletyn firmowy.

Co określamy biuletynem firmowym

Biuletyn firmowy to czasopismo kierowane do pracowników danej organizacji. To dobre narzędzie do kreowania pozytywnych relacji między zatrudnionymi a firmą. Jest to też skuteczna metoda na zwiększenie mocy wewnętrznego PR. Biuletyny firmowe dają szansę organizacji na cementowanie społeczności pracowników, wzmacniają ich poczucie współuczestnictwa w funkcjonowaniu firmy oraz pełnią funkcję informacyjną.

Dobrze zaprojektowany biuletyn firmowy

Poprawnie zaprojektowany biuletyn firmowy jest wartościowym narzędziem w rękach fachowców od wewnętrznego PR. Ważne jest, to aby zawierał treści zredagowane w profesjonalny sposób oraz wyglądał nie gorzej od dostępnych na rynku prasowym wydawnictw. Buduje to pozytywny wizerunek organizacji i daje szansę na prowadzenie polityki informacyjnej w interesujący sposób. Biuletyn firmowy powinien być przyjemny w czytaniu i oglądaniu, dzięki czemu może on być zajmujący także dla rodzin pracowników i ich pozostałego otoczenia. Kreuje to dobrą atmosferę wokół firmy, która może zaowocować zwiększeniem zaufania i motywacji pracowników.

Adres firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły