Reklama, marketing, promocja Usługi Witryny www 

Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Tu dowiesz się, komu zlecić pozycjonowanie stron Kraków.

Ogólna dostępność internetu oraz prostota użycia go do znalezienia potrzebnych usług i artykułów spowodowała, że każda firma chce aktualnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony firmowej nie oznacza, iż nowi klienci nas znajdą – kluczowa jest przecież obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, świadczących usługi jedynie w określonym województwie bądź wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie bądź w Katowicach, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla małych podmiotów

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach usług bądź sklepów stosują przeważnie frazy lokalne, a więc obejmujących nazwę jakiegoś miasta, np. “sklep z odzieżą XXL kraków”, “cukiernia kraków” albo “depilacja brwi kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swojej oferty docelowym odbiorcom, zamieszkującym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że działania SEO skierowane są na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i tworzeniem stron www od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu gruntownie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i w ten sposób pozyskać nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, rozwinięcie treści oraz optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły