Reklama, marketing, promocja Usługi 

Powody dla których warto wykorzystać zdjęcia sferyczne na Facebooku

Więcej informacji o sporządzaniu zdjęć 360 stopni na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/.

Panoramy sferyczne to bardzo atrakcyjna i stosunkowo nowa forma prezentowania pomieszczeń przedsiębiorstw i lokali gastronomicznych. Głównie widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale też natrafiamy na nie na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość dodania na tablicy firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak więc możesz zastosować zdjęcia panoramiczne do reklamy Twojej firmy? Wskazówki prezentujemy poniżej.

Co wyróżnia panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod każdym kątem. Swobodne przesuwanie fotografii daje odczucie realnej obecności w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku pozwalają na odwiedzenie nieruchomości, lokalu bądź budynku poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego rodzaju przygotowuje się przy pomocy specjalnej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników jedyną różnicą w porównaniu do tradycyjnych fotografii cyfrowych to możliwość kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a w następnej kolejności obrócenia go w dowolnym kierunku.

Panoramy 360 stopni – reklamuj swoją firmę na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to wspaniała metoda na reklamę Twojego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają znaczne możliwości prezentacji wnętrza biura, hotelu czy lokalu gastronomicznego. Taka forma fotografii jest dużo bardziej intrygująca i pomaga szczegółowo zapoznać się z danym punktem. Udostępnienie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta oraz zwiększy jego ufność do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje o wiele większym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto wykorzystać na Facebooku szczególnie kiedy prowadzimy działalność, która bazuje na najwyższej jakości pomieszczeniach (np. sale konferencyjne czy hotel), ale też jeśli chcemy zachęcić potencjalnych pracowników, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej lub po prostu pokazać naszym klientom miejsce, w którym pracujemy.

Opracowanie zdjęć 360 stopni zleć profesjonaliście!

Przygotowanie zdjęcia 360 stopni, choć teoretycznie można opracować samodzielnie, jednakże do celów biznesowych wskazane jest zatrudnić doświadczonego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych zdjęć. Dlaczego to najlepsza opcja? Zlecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność wykonania najlepszej jakości zdjęć, które oprócz tego będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też trudno dostępna czy droga. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się wykaz fotografów zalecanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych. W katalogu tym wymienieni są tylko Ci fotografowie, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google oraz opublikowali określoną ilość poprawnych panoram 360 stopni.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły