Reklama, marketing, promocja Usługi 

Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

Wirtualny spacer w biurach. Zajrzyj na http://tinyurl.com/y46rxwxk, aby skorzystać z doświadczenia fachowców

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy ewentualnie nieruchomości ważnej dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjny element, który opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – podnieś atrakcyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia, które tworzą realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do sąsiednich lokalizacji nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom przeglądającym Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element przenosimy się do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy dodatkowe koszta. Możemy go jednak prezentować klientom na stronie www naszej firmy.

Które branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Najważniejszy z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy i pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, że dużo chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google i na naszej stronie www umieścimy wirtualny spacer i fotografie wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – bardzo szybko stworzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Możemy także pokazać tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. gabinet medycyny estetycznej czy restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać także wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, by przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły