Prawo 

Prawo pracy – jak prawnik reprezentuje pracowników?

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma długoletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, tak z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale także na doradztwie w obszarze bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – zakres działania kancelarii radców prawnych

Działając w imieniu Pracodawców, najczęściej udzielamy pomocy przy opracowaniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego trwania oraz zakończenia. Świadczona przez nas pomoc prawna ma za zadanie nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale również uchronić ich przed sprawami sądowymi z pracownikami. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, stosowanie prawa pracy jest większym wyzwaniem. Dlatego też naszym celem jest działanie w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skupić się na kierowaniu biznesem, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna jako pełnomocnik Pracownika

Niezwykle często występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie znacznie częściej nasza pomoc polega na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, bezprawnym rozwiązaniem umowy o pracę lub chociażby nadgodzin. Niewątpliwie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, gdyż tego rodzaju sprawy charakteryzują się ogromnymi problemami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do racji naszego Klienta staje się dużym wyzwaniem.

Powiązane artykuły