Prawo Usługi finansowe i rachunkowe 

Pozew przeciwko bankowi – kredyt we frankach

Kancelaria Czarniak Baszczyn z Krakowa specjalizuje się w sporach z bankami i pozostałymi instytucjami z sektora finansowegooferującymi polisolokaty czy też kredyty we frankach . Wachlarz usług adwokata Pawła Czarniaka oraz radcy prawnego Tomasza Baszczyna jest szeroki – obejmuje występowanie w imieniu klientów w sprawach umów kredytowych obowiązujących, jak również spłaconych i wypowiedzianych. Dodatkowo są to też postępowania o zmniejszenia salda zadłużenia, unieważnienie umów czy zwrot gotówki.

Kredyty frankowe – jaką wybrać kancelarię prawną?

Należy postawić przede wszystkim na kancelarię, która prowadziła już sprawy posiadaczy kredytów we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma na swoim koncie pomoc frankowiczom i prowadziła spory z bankami, m.in. z Bank Millennium, Raiffeisen Bank Polska, mBank oraz Getin Noble Bank. Kancelaria ta dysponuje ponad 4-letnią praktyką w pomocy prawnej frankowiczom.
Co jest najważniejsze w trakcie wyboru kancelarii specjalizującej się w kredytach frankowych? Ważne, by inicjującym krokiem – przed podjęciem jakichkolwiek innych działań – była skrupulatna analiza umowy kredytowej. Oprócz umowy przejrzenia wymagają także inne dokumenty – regulamin i aneksy. Na każdym etapie takiego postępowania kancelaria winna służyć rzeczowym wsparciem i wiedzą, jak również pomocą w sporządzaniu rozmaitego rodzaju dokumentów: zawezwania do próby ugodowej, pozwu, reklamacji i innych.

Kredyt we frankach – pozew przeciwko bankowi

Właściwie przeprowadzone postępowanie sądowe może doprowadzić do efektu końcowego w postaci odfrankowienia lub unieważnienia kredytu we frankach. Każda osoba, która posiada kredyt we frankach szwajcarskich i pragnie go np. przewalutować, powinna skorzystać z profesjonalnej pomocy w sporządzeniu pozwu przeciwko bankowi o kredyt we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn dochodzi zwrotu nadpłaconych rat, występuje do sądu o uznanie za niewiążące klauzul umownych przewidujących dowolne przeliczanie kredytu we frankach, a nawet – w szczególnych przypadkach – doprowadza do unieważnienia umowy kredytowej.

Powiązane artykuły