Prawo 

Kancelaria prawna – odszkodowania za błędy lekarskie

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż, odszkodowania za wypadki komunikacyjne lub za szkodę będącą wynikiem czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie. Przykłady tego typu zdarzeń można nieprzerwanie wymieniać, ale istotne jest to, że każdorazowo w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy przygotowani do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego typu sprawach. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach powstałych w wyniku wypadków zarówno drogowych, jak i innych, jak np. upadek na uszkodzonej powierzchni. Często prowadzimy również sprawy wynikłe ze strat zaistniałych podczas pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a faktycznym stanem hotelu czy kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zgłaszają się do nas także osoby pokrzywdzone w związku z błędami medycznymi, takimi jak leczenie przez dentystę wbrew zasadom sztuki lekarskiej, powikłania przy porodzie lub operacji czy przepisanie nieodpowiednich leków.

Działania kancelarii radcy prawnego w sprawach o odszkodowanie

Podczas prowadzenia postępowań odszkodowawczych mierzymy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak pobicie, niepełnosprawność spowodowana przez niekompetentnego lekarza czy wypadek komunikacyjny, w którym bliska im osoba straciła życie. Zawsze wiąże się to także z wieloletnią traumą, z jaką zgłaszają się do nas osoby poszkodowane. Naszą powinnością w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie kalkulacja jakich kwot może dociekać poszkodowany. Brak jest w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednak nasze doświadczenie umożliwia nam na podanie Klientom informacji, która daje im możliwość podjęcia decyzji co do dalszego rozwoju sprawy.

Powiązane artykuły