Baza porad Podróżowanie Witryny www 

Gdzie znaleźć kompleksowe informacje o wydarzeniach i atrakcjach w Małopolsce?

Uzyskaj więcej informacji o atrakcjami turystycznymi w Małopolsce.

Choć województwo małopolskie jest jednym z najmniejszych w Polsce, ma ono sporo do zaoferowania zarówno turystom z innych części kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu dużo, zatem często ciężko znaleźć coś dla siebie w ogromie wiadomości o godnych zwiedzenia zabytkach oraz bieżących eventach sportowych bądź kulturalnych w Małopolsce.

Znane i nieznane miejsca w Małopolsce – odwiedź portal stworzony specjalnie dla turystów

Żeby pokazać wszystkim ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, stworzono portal visitmalopolska.pl. Publikowane są tu wiadomości nie tylko o interesujących miejscach oraz zabytkach w tym województwie, jak też o wystawach i imprezach folklorystycznych, sportowych czy kulturalnych organizowanych na jego obszarze. Serwis prowadzi Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże witryna? Osoby planujące przyjazd do Małopolski już na stronie głównej dostrzegą mapkę, na której prędko odnajdą Centra Informacji Turystycznej, zabytki i muzea, jak również kempingi, hotele i motele położone w miejscowościach województwa. Serwis pomaga zaplanować wizytę na południu Polski też pod względem logistycznym, dostarczając informacje zarówno o dworcach i lotniskach, jak i o parkingach i wypożyczalniach samochodów. Oprócz tego dla osób, które z przeróżnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, portal przygotował kilka wirtualnych spacerów prezentujące między innymi piękno parków narodowych i krajobrazowych, regiony agroturystyczne czy zamek na Wawelu.

Proste rozmówki i spis ambasad – ważne informacje dla podróżników z zagranicy

Visitmalopolska.pl nie zaniedbuje także zagranicznych turystach, którzy ochoczo przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i innych tatrzańskich miejscowości. Newsy znajdujące się na portalu publikowane są wobec tego w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku niemieckim, francuskim, włoskim oraz słowackim. Zagraniczni turyści znajdą tu indeks ambasad i konsulatów zlokalizowanych na terenie Małopolski. Niesłychanie pomocna dla obcokrajowców jest również sekcja Rozmówki, w której poznają ważne wyrażenia i zwroty, które pomogą im porozumieć się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, które mogą ich spotkać w trakcie pobytu naszym kraju.

Adres firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego

Powiązane artykuły