Kształcenie 

Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Więcej o ofercie szkoły rysunku Kraków, zajrzyj tu

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, niemniej jednak nawet ci, którzy nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Wykazano wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie zbawiennie oddziałuje na nasze emocje oraz psychikę. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest również istotnym elementem wychowania. Spore korzyści płynące z rysowania sprawiają, iż wielu z nas decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o dzieciach, dla których są okazją do kształtowania wrażliwości, wyobraźni i umiejętności manualnych. Mnóstwo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Warszawa, Kraków, Łódź czy Gdańsk. Nie brakuje też kursów adresowanych do początkujących – tych, którzy po prostu uwielbiają rysować i chcieliby robić to lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb osób o przeróżnych artystycznych zainteresowaniach. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, jakie możemy wybrać. Dobre szkoły oferują też lekcje rysunku architektonicznego oraz malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły