Kształcenie 

Do kogo kierowane są kursy modelowania 3D?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o kursie modelowania 3D? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj w to miejsce.

Świat grafiki nieprzerwanie ewoluuje i coraz częściej artyści odchodzą od tradycyjnych metod preferując tworzenie swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Współczesne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale również odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wymaga już ogromnych nakładów finansowych – każdy może bowiem zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który przy tym jest całkowicie darmowy.

Kursy modelowania 3D najlepiej w jak najmniejszych zespołach

Obsługę dowolnego oprogramowania można przyswoić sobie samemu, aczkolwiek proces ten trwa w takim przypadku dłużej i nieraz jest niezwykle męczący. Dlatego też zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niezmiernie pomocne dla tych, którzy dopiero poznają Blender. Oswajanie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie przeróżnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany obiekt będzie szybsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez kursanta zwracając uwagę na detale, które trzeba dopracowac i proponując ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, aby przebiegał on w małych grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poważana w w branży gier wideo i projektowej

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie zdolnością pożądaną i docenianą szczególnie w branży projektowej, filmowej i gier wideo. Opanowanie programu Blender 3D daje zatem wiele nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które później można śmiało dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to jednakże, że kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników takich kursów to po prostu amatorzy i artyści pragnący poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności bądź odkryć nowe formy wyrażania siebie.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły