Biżuteria Robienie zakupów 

Kolczyki z cyrkoniami

Jeśli chcesz zamówić kolczyki z cyrkoniami, koniecznie sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki-z-cyrkoniami.

Nie ma kobiety, która nie chciałaby błyszczeć w towarzystwie. Można to uzyskać poprzez dobór odpowiednich dodatków. Dla przykładu kolczyki z cyrkoniami nadają szyku, a poza tym świetnie sprawdzą się na uroczystej kolacji, jak i wieczornym spacerze. Dużą popularność zyskały dzięki wielorakości dostępnych wzorów. Jeśli nie stać nas na biżuterię z diamentów możemy zakupić w kolczyki z cyrkoniami. W sklepach można znaleźć różnobarwne kryształy. Chcąc podkreślić piękny odcień włosów warto wybrać kolczyki z cyrkoniami.

Jakie można spotkać zapięcia do kolczyków z cyrkoniami?

Kolczyki z cyrkoniami są ostatnimi czasy bardzo popularne. Sposób zapięcia jest poza koloru oraz kształtu wyróżnikiem różnych ich modeli. Na podstawie tego kryterium można wyróżnić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – jest to jedno najczęściej spotykanych zapięć w postaci odpowiednio wygiętego drutu, który przekłada się przez ucho. Na drugim końcu bigla znajduje się oczko, za pomocą którego można przyczepić część ozdobną kolczyka z cyrkoniami.
  • klips – jest jedynym rozwiązaniem, dla osób, które nie maja przekutych uszu. Abstrahując od różnorodności kształtów, wagi i wielkości, jako elementów dekoracyjnych należy pamiętać, że kolczyk z cyrkoniami jako klips utrzymywany jest zawsze na zasadzie sprężystego dociśnięcia elementów z dwóch stron ucha.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły