Biżuteria Robienie zakupów 

Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Skorzystaj z porad złotnika Kraków na https://obraczki.net.pl

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz ożywieniem rynku, zmieniliśmy również nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Dziś bardzo chętnie korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I choć w sieci można znaleźć niemal wszystko, nadal wiele przedmiotów opłaca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Pośród nich jest biżuteria.

Atuty odwiedzin w sklepie jubilerskim

Zakup platynowego pierścionka, łańcuszka lub broszki łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Wobec tego, żeby mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli pragniemy nabyć obrączki ślubne bądź pierścionek zaręczynowy, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli z kolei wybierzemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za ciasny lub za luźny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego wymiaru ewentualnie sporządzi nowy. Następną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej porady jubilera. Pomoże on nam dobrać odpowiedni kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, pokaże popularne trendy we wzornictwie, a osobom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co teraz wręcza się z okazji ślubu, imienin czy chrztu.

Sklep jubilerski – renowacja zniszczonej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale także pełnią dodatkowe usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest główną z nich. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się naszyjnik, jubiler błyskawicznie i umiejętnie naprawi go w swoim zakładzie. Przerobi również obwód sygnetu, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy obwód palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na pierścionku lub wisiorku podziękowania, gratulacje, datę albo inną ważną dla nas frazę. Natomiast jeśli chcemy podarować komuś unikatowy prezent, albo mamy własny pomysł na pierścionek albo wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w domu posiadamy zniszczoną czy też zbędną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Adres firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły