Biżuteria Robienie zakupów 

Bransoletki z koralikami

Nie szukaj już więcej! Tutaj znajdziesz bransoletki z koralikami

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem ozdób, które będą odpowiednie na wszystkie spotkania. Mamy możliwość samodzielnie je zrobić w domu lub nabyć w butiku. Jednakże pierwsze rozwiązanie sprawi, że zrobione przez nas bransoletki staną się niepowtarzalne.

Jak zrobić bransoletki z koralikami?

Najczęstszym sposobem wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy pomocy igły, nici, szydełka i zestawu koralików możemy skomponować niespotykaną biżuterię. Jest to prosta technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym kształcie.W jaki sposób własnoręcznie wykonać bransoletki z koralikami, możemy zobaczyć też w Sieci oglądając tutoriale.

Jak wykonać bransoletki z koralikami metodą Peyote?

Bardziej wymagającym sposobem pozwalającym na wykonanie płaskiej bransoletki jest metoda Peyote. Wymaga ona większej cierpliwości i dużo wolnego czasu. Do wykonania bransoletki tą metodą potrzebna będzie: igła, nici lub żyłka i koraliki.

Bransoletki z koralikami – wzory

Istnieje niebotyczna liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach zawierających przenikanie barw.
W dzisiejszych czasach powszechne są wirtualne wzory bransoletek. Wykorzystując je, tworzenie biżuterii jest o wiele szybsze i prostsze.Jeżeli jednak mamy mało czasu i nie mamy zdolności manualnych, możemy znaleźć bardzo ładne bransoletki w sklepach internetowych i stacjonarnych z dodatkami.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły