Automatyka dla przemysłu 

Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Więcej informacji o ofercie dystrybutora motoreduktorów na https://ultrarobotics.pl.

Coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w wielu sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po efektywne rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych światowych producentów.

Oferta Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Positec

Istniejąca od ponad 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych, a także silników elektrycznych DC produkowanych z surowców najwyższej jakości przez cenionych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy szczycące się nadzwyczajną żywotnością i solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji obrabiarek, układów służących do obsługi intralogistyki czy robotów przemysłowych, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, wysokiej wilgotności (nawet do 90%), a także przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie także rozwiązania od Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Adres firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły