Automatyka dla przemysłu 

Skrzynka telekomunikacyjna – najważniejsze informacje

Dowiedz się więcej o skrzynce telekomunikacyjnej

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdym mieszkaniu – regulują to odpowiednie ustawy. Na rynku dostaniemy wiele ich rodzajów, których struktura musi być przygotowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – praktyczna i dopasowana do każdych warunków

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana z wytrzymałego surowca i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. U dystrybutorów wyróżniamy 2 zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna umieszczana na powietrzu, która musi cechować się odpornością na ingerencje zwierząt oraz wysoką temperaturę. Kolejna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz mieszkań, w której zlokalizowane są kluczowe przewody – takie jak światłowody oraz główne przyłącza sprzętów – modemy TVK, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia można zainstalować na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – specjalne komory

Ważnym składnikiem jest też ochrona przed wtargnięciem osób trzecich do wnętrza szafki. Wzmocnione zamki znakomicie spełniają swoją rolę. To ważne również w mieszkaniu, w którym znajdują się małe dzieci. Nie zapominajmy też o uporządkowaniu kabli – w tym celu służą profesjonalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – posiadają one różne rozmiary, co sprawia, że szybko dopasujemy je do naszych potrzeb.

Adres firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Powiązane artykuły